למי מיועד ? 
 למי שמתמודד עם אחת או יותר מהדילמות הבאות: 

 1. אני מרגישה תקועה  בקריירה – מה לעשות?

 2. כבר המון זמן אני לא מוצא עבודה. מה לעשות?

 3. מעולם לא חיפשתי באמת עבודה. מאיפה להתחיל?

 4. יש לי ראיון עבודה חשוב? איך להתכונן?

 5. בגיל 20 בחרתי כיוון ומאז עברו 20 שנים, התגלגלתי במסלול ידוע מראש. אני מרגיש שהמסלול כבר לא מרגש אותי יותר. מה לעשות?

 6. פוטרתי! מה לעשות?

 7. די נמאס לי, התפטרתי ! מה עכשיו ?!

 8. כל כך הרבה דברים אני יכולה לעשות? אז במה לבחור?

 9. אני ממש יודעת מה אני רוצה! אבל איך אני יכולה להגיע לזה? 

 10. שלחתי המון קורות חיים ולצערי לא חוזרים אלי. אז מה לעזאזל אני לא עושה טוב?

 


מה בסוף תהליך הליווי?

 1. איתור/מיקוד נתיב הקריירה המתאימה לי ביותר

 2. יצירת אטרקטיביות –באמצעות שדרוג קו"ח, שדרוג מיומנויות ראיון 

 3. חשיפה למשרות ולטכניקות עדכניות למציאת משרות ותפקידים מתאימים

 4. בניית תכנית עבודה מוגדרת לחיפוש עבודה

 

 איך זה עובד? 
** תהליך ממוקד וקצר, כולל מפגשים אישיים (לרוב בין 2 עד 6 מפגשים), חשיבה משותפת, ליווי טלפוני שוטף במידת הצורך גם לאחר המפגשים.

*בכל מפגש אישי אני משלבת בין הבנה של שאיפות אישיות ורצון להגשמת ייעוד מקצועי אישי לבין תפיסה פרקטית יישומית של שוק העבודה וחוקי המשחק העדכניים בו. 
 

אני והקריירה שלי – 
לאורך רוב שנות הקריירה שלי תמיד ידעתי מה המסלול הנכון עבורי, מה הצעדים הבאים שלי. כיוונתי תמיד לתפקידים מאוד ברורים  והשגתי אותם. למדתי מדעי התנהגות, השתלבתי מיד בתום הלימודים בחברות וארגונים בתפקידי גיוס ומש"א.  תפקידי אחרון היה  מנהלת מש"א בחברת yes. עבדתי בחברה 12 שנים מאז הקמתה ועברתי תפקידים רבים בתחום. לכאורה היה לי הכל, משרה טובה ומעניינת, בוסית מקסימה, העריכו אותי, שכר הוגן. אבל מיציתי. ולאחר המון לבטים ומחשבות החלטתי לסיים עבודתי. 


אז בגיל 40 – קצת התבלבלתי בכיוון, התבלבלתי ב"אהבות" שלי. מאסתי במה שכבר עשיתי וחיפשתי את "הדבר הבא". הרגשתי שאני שוב בתחילת הדרך. אבל הפעם המטרה לא ברורה, לא ממוקדת. ושוב חיפשתי מה מרגש אותי
בתהליך לא מובנה, לא שיטתי ובדיעבד יש לומר – לא יעיל  - השכלתי להבין מה אני אוהבת לעשות כיום, במה אני טובה, מה חשוב לי כיום. נפגשתי עם אנשים רבים והקשבתי לסיפור הקריירה שלהם, לשינויים והתפתחויות מקצועיות.. 

היום, אני עצמאית, משלבת בעשייה בין ארגונים לאנשים פרטיים, משלבת בין מועמדים בכניסה לתפקיד חדש לבין אנשים שזה עתה סיימו תפקידם (אם מבחירתם ואם לא), משלבת בין חלומות לבין מציאות, ובתכל'ס – כיום, לאחר לימודי אימון והתמקצעות בתחום הקריירה אני עצמאית, מנהלת עסק אשר מהותו הוא ייעוץ ואימון אנשים בחיפוש אחר ייעודם המקצועי. ומשלבת הובלת פרוייקטי גיוס ומשאבי אנוש לחברות. ואני נהנית! 

מתוך התהליך האישי שלי הבנתי מספר תובנות:
1.    הבנתי שתהליך חיפוש העבודה הפרטי שלי לא היה יעיל ואפקטיבי . על מנת למקסם פוטנציאל  אני מאמינה שקודם כל צריך להכיר את עצמך, לדעת מה אתה רוצה ומה יש לשוק להציע לך. 
2.    הבנתי שמרחב האפשרויות האובייקטיבי העומד בפני הרבה יותר גדול ממה שהיה נדמה לי. 
3.    הבנתי שהקריירה עבורי היא לא רק פרנסה. היא גם שייכות, הערכה, משפיעה על הדימוי האישי, קשורה לערכים שאני מעבירה לילדי וחשובים לי.

 

 ייעוץ והכוונת קריירה